EMSA İnşaat

Siz değerli müşterilerine mükemmel bir hizmet sunmak amacı ile sahasına giren bütün kollarda rekabet halinde, sağlam temeller üzerine kurulmuş ve daima daha da büyümeyi amaç edinmiştir.

Sabahattin VATANSEVER’in 30 yıllık mesleki deneyimleri ve çevreye saygılı, sağlık ve emniyeti ön planda tutan, kaliteyi, sağlamlığı temin eden, müşteri memnuniyetini arttıran ve mükemmelliği yakalamaya çalışan bir hizmet anlayışıyla kurulmuş sektörün önde gelen firmalarından biridir...

Vizyonumuz;

Konularında iyi yetişmiş deneyimli insan kaynağı ile çalışarak tasarımda ,üretim de,yapım da,montajda ve iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve taahhüdümüzde ki işleri zamanında ve kaliteli şekilde tamamlamaktır.

Çağımızın evrensel koşullarına uygun bir şekilde ilerlemeye devam eden Emsa İnşaat, bu ilke ve sorumluluk bilinci içerisinde sağlam ve hayat standartlarını yükselten süper lüks dairelerini, siz değerli müşterilerine mutlu ve güvenilir bir yuva olarak sunmaktadır.

Misyonumuz;

Siz değerli müşterilerine mükemmel bir hizmet sunmak amacı ile sahasına giren bütün kollarda rekabet halinde, sağlam temeller üzerine kurulmuş ve daima daha da büyümeyi amaç edinmiştir. Sabahattin VATANSEVER’in 30 yıllık mesleki deneyimleri ve çevreye saygılı, sağlık ve emniyeti ön planda tutan, kaliteyi, sağlamlığı temin eden, müşteri memnuniyetini arttıran ve mükemmelliği yakalamaya çalışan bir hizmet anlayışıyla kurulmuş sektörün önde gelen firmalarından biridir.

Sabahattin VATANSEVER

Yönetim Kurulu Başkanı

Detaylı bilgi için tıklayınız